۱۳۹۳ بهمن ۱۷, جمعه

امین الله رشیدی به صحنه می رود

امین الله رشیدی اوایل اسفندماه در فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار می کند.

به گزارش هنرآنلاین، امین الله رشیدی گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که این کنسرت ششم اسفندماه سال جاری در فرهنگسرای نیاوران ساعت 21 برگزار می شود.
این خواننده در ادامه بیان کرد: در این کنسرت قرار است قطعات جدید برای مخاطبان اجرا کنیم که در این کنسرت به همراه گروه عشاق به اجرای برنامه می پردازیم.
رشیدی درباره قطعاتی که قرار است در این کنسرت اجرا شود، تاکید کرد: در این کنسرت قطعات جدایی، نغمه شادی، دریا و... اجرا می شود و یک قطعه با عنوان «دوباره می سازمت وطن» با شعر سیمین بهبهانی اجرا می شود. همچنین بخشی از این کنسرت به پخش کلیپ قطعه «دریا» اختصاص دارد.
این خواننده افزود: اشعار قطعات از تورج نگهبان، عبدالله الفت و... است. همچنین جمشید آقایی به عنوان سرپرست گروه در این کنسرت حضور دارد.
امین الله رشیدی خاطرنشان کرد: در این کنسرت از سازهای کششی از جمله ویولن و ویولن سل استفاده می شود. همچنین از سازهای دیگر از جمله دف، سنتور، ضرب و... استفاد می شود.
این خواننده در ادامه از انتشار آلبوم جدیدش خبر داد و گفت: آلبوم هفتم من با عنوان «زمستان» قرار بود منتشر شود که بنا به دلایلی تصمیم گرفتیم این اثر را در خارج از کشور منتشر کنیم. این اثر موسیقایی به زودی از سوی انتشارات آوای نکیسا منتشر می شود.

هیچ نظری موجود نیست: