۱۳۹۳ شهریور ۱۲, چهارشنبه

هزار صدا، این بار با داوری نادرگلچین، عباس خوشدل و محمدعلی شیرازی

برنامه هزار صدا در بخش موسیقی اصیل ایرانی پنج شنبه هفته آینده، بیستم شهریور ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارشموسیقی ما، در این برنامه گروه های جوان موسیقی پاپ اجرای برنامه خواهند داشت و استادانی که به عنوان کارشناس روی صحنه حضور دارند کار هایشان را نقد و بررسی خواهند کرد و در پایان یک گروه به عنوان گروه برگزیده معرفی خواهد شد و به دور بعدی راه خواهد یافت.
این برنامه که سومین برنامه از بخش سنتی ست، استاد نادر گلچین، خواننده پیشکسوت که آثار ماندگاری چون «نوای کاروان»، «بوی بهار»، «ناوک مژگان»، «چشمای تو نور کوچه باغ رازه»، «من دیگه بچه نمی شم» و ده ها تصنیف و آواز ماندگار رادر کارنامه دارد کار نقد آواز و خوانندگی را به عهده خواهد داشت و در کنار ایشان استاد عباس خوشدل این آثار را در بخش نوازندگی و آهنگسازی بررسی خواهد کرد.
خوشدل آهنگساز مجموعه های ماندگار نیلوفرانه ها و صدایم کن است که همراهی ماندگارشان با گلچین در خلق آهنگ ماندگار «نوای کاروان» و چندین اثر ماندگار از یاد نخواهد رفت. همچنین داور بخش ترانه و تصنیف این برنامه، ترانه سرای پیشکسوت استاد محمدعلی شیرازی خالق «سلطان قلب ها»، «زندونی»، «آی آدمای مهربون»، «زیر آسمان شهر»، «روزی تو خواهی آمد» و ده ها ترانه ماندگار دیگر به نقد بررسی آثار شرکت کنندگان در بخش کلام خواهد پرداخت.
همچنین بنابر اعلام برگزار کننده، در این برنامه استاد نصرالله شیرین آبادی، ویولونیست پیشکسوت، یکی از آثار استاد پرویز یاحقی را به مناسبت سالگرد ایشان اجرا خواهد کرد و خواننده خوب نسل جدید موسیقی اصیل ایرانی، امیر اثنی عشری هم به عنوان خواننده مه مان برنامه ای را اجرا خواهد کرد.
یکی از بخش های تازه این برنامه بخش معرفی و رونمایی آلبوم است که در آن ضمن اعلام آلبوم های منتشر شده، قطعه ای از یک آلبوم تازه منتشر شده هم پخش خواهد شد.
این برنامه که با مدیریت و اجرای آرش نصیری از شهریور سال گذشته با بخش پاپ آغاز شد، امسال در بخش موسیقی اصیل ایرانی هم ادامه یافت و این سومین برنامه از بخش موسیقی اصیل ایرانی ست.
 این برنامه سومین پنج شنبه هر ماه ساعت ۱۵ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

هیچ نظری موجود نیست: