۱۳۹۳ بهمن ۱۳, دوشنبه

بازیگر نقش «آتقی» به علت سکته دچار فراموشی خفیف شده

جواد گلپایگانی بازیگر نقش «آتقی» در سریال قدیمی «آیینه عبرت» که به تازگی از زندان آزاد شده است این روزها حالش نسبتا خوب است و در کنار خانواده اش در منزل استراحت می کند.

به گزارش بانی فیلم، یکی از اعضای خانواده  جواد گلپایگانی گفت، این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به علت سکته ای که اخیرا در زندان داشته، دچار فراموشی خفیف شده است.
بازیگر نقش «آتقی» شامگاه شنبه 11 بهمن ماه پس از 14 سال دوری از خانواده، به همت خیرین گلپایگانی از زندان آزاد شد و به منزل آمد.
این عضو خانواده جواد گلپایگانی در ادامه گفت: آقای گلپایگانی این روزها مشغول استراحت است و به علت سکته ای که اخیرا داشت، یک طرف بدنش لمس شده و کمی دچار فراموشی شده است که به مرور زمان با رسیدگی هایی که خواهیم داشت حالش بهتر هم می شود. او طی این مدتی که در زندان به سر می برد، با دارو خودش را سرپا نگه  داشته بود که امیدواریم هرچه زودتر حالش بهتر شود.
او در ادامه با تاکید بر اینکه هیچ هنرپیشه و کارگردانی در آزاد شدن بازیگر نقش «آتقی» نقشی نداشته است، تصریح کرد: حتی اگر خود آقای گلپایگانی هم به عنوان مثال بگوید فلان بازیگر سریال «آیینه عبرت» نقشی در آزادسازی اش داشته، اصلا صحت ندارد؛ آقای گلپایگانی فقط به واسطه کمک یکسری از خیرین شهرستان گلپایگان که بزرگ آنها آقایی به نام عبیری است، از زندان آزاد شده است و ایشان از دو ماه قبل پیگیر کارهای آقای گلپایگانی بودند که ما خانوادگی از ایشان سپاسگزاریم.
جواد گلپایگانی بازیگر سال های دور سینما و تلویزیون ایران که به دلیل محکومیت های مالی در زندان به سرمی برد، با پیگیری و همکاری خوب گروهی از نیکوکاران گلپایگانی و به همت ستاد دیه کشور شامگاه شنبه 11 بهمن ماه پس از 14 سال حبس از زندان اوین آزاد شد.
شبکه آی فیلم نیز از چندی قبل نسبت به پخش سریال «آیینه عبرت» اقدام کرده بود.

هیچ نظری موجود نیست: