۱۳۹۳ آبان ۲۷, سه‌شنبه

حبیب هم به دیدار خانواده مرتضی پاشایی آمد + عکس

شب گذشته در حالی که خانه پدری مرتضی پاشایی میزبان تعداد زیادی از هالی هنر بود، حبیب محبیان نیز به دیدار خانواده پدری این خواننده پاپ آمد.

به گزارش موسیقی ما، حبیب در ابتدا با تنی چند از حاضرین در جمع خوش و بش کرد و سپس با خانواده پاشایی ابراز همدردی نمود. هنرمندانی همچون رضا بنفشه خواه، ایرج نوذری، علی کاظمی، علی فروتن (گروه عموهای فتیله)، صبا راد (مجری تلویزیون برنامه به خانه بر می گردیم و سینما)، محمود افشار دوست (دبیر فدراسیون والیبال)، بهرام نازمهر (خواننده صدا سیما)، علیر رضا بابالو (تهیه کننده برنامه های هنری)، علی داداشی (مربی و قهرمان قویترین مردان و برادر مرحوم روح الله داداشی) و... حضور داشتند.
قرار بود در این شب بازیکنان تیم ملی والیبال نیز به دیدار خانواده پاشایی بیایند که به علت حضور در شهرستان و مسابقات لیگ والیبال دبیر فدراسیون والیبال «محمود افشار دوست» به نمایندگی از آنان حضور داشت. خانواده مرتضی پاشایی نیز همگی حضور داشتند و در این شب هر یک از هنرمندان صحبنهایی در مورد مرتضی پاشایی و محبوبیتش بیان کردند و صحبتهایی هم در مورد برنامه تشییع و خاکسپاری و حاشیه های آن انجام دادند.
پدر و عموی مرتضی پاشایی نیز در صحبت های جداگانه از حضور همه مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری تشکر فراوان کردند و یک عدد تابلو نیز که نوشته های هواداران مرتضی پاشایی در فضای مجازی بود به خانواده پاشایی اهدا شد.
همچنین قرار شد جمعه دو هفته آینده هفت آذر مسابقه فوتسال بین دو تیم ستارگان سینما و موسیقی و تیم آتیلا حجازی برای یاد و خاطره مرتضی پاشایی و مجید بهرامی هنرمند تئاتر که وی نیز به تازگی درگذشت برگزار گردد و کلیه عواید حاصله به نفع بیماران سرطانی باشد که خانواده مرتضی پاشایی با این کار موافقت کردند.


حبیب در دیدار با خانواده مرتضی پاشایی


حبیب و رضا بنفشه خواه در دیدار با خانواده مرتضی پاشایی


حبیب، ایرج نوذری و رضا بنفشه خواه در دیدار با خانواده مرتضی پاشایی


حبیب در دیدار با خانواده مرتضی پاشایی


هنرمندان در دیدار با خانواده مرتضی پاشایی

هیچ نظری موجود نیست: