۱۳۹۲ دی ۱۷, سه‌شنبه

مجید مظفری در بستر بیماری

دختر مجید مظفری گفت: خدا را شکر در حال حاضر حال پدر بهتر شده‌ و از حالت اورژانسی درآمده است، اما همچنان تحت نظر پزشک هستند.

نیکی مظفری که به تازگی از بستری شدن پدرش در بیمارستان خبر داده بود‌، در گفت و گویی که با ایسنا داشت، در این خصوص توضیح داد: گفته شده که دلیل ناراحتی ایشان استرس و بیشتر از همه آلودگی هوا بوده است.
وی همچنین درباره آخرین وضعیت سلامت پدرش گفت: جای نگرانی نیست؛ چرا که حال پدر در مرحله بهبود است. متاسفانه طی چند روز اخیر خیلی ها به خاطر آلودگی هوا کارشان به بیمارستان کشیده شده است.
طی چند روزی که پدرم در بیمارستان بستری بودند، مردم به قدری نسبت به ایشان لطف داشتند که من خدا را شکر می‌کنم؛ این مطلب را نه به خاطر اینکه مجید مظفری پدرم است می‌گویم چراکه معتقدم مثل مجید مظفری مگر می‌شود کسی بیاید؟ کجایند هنرمندان؟ خداوند همیشه من و پدرم را دوست داشته و ما هیچ وقت خداوند بزرگ را فراموش نکرده‌ایم.
روزی که پدر به سی سی یو منتقل شدند، من حال خوشی نداشتم و حالم دست خودم نبود که در همان حین یک پرستار آقا را در گوشه‌ای از بیمارستان دیدم که تسبیح به دست ایستاده است و به پدر نگاه می‌کند و ذکر می‌گوید. این تصویر حالم را دگرگون و خوب کرد؛ خدا را شکر می‌کنم که مردم انقدر پدر را دوست دارند.
مظفری در پایان اظهار کرد: پدرم حدود 50 سال است که در این مملکت فعالیت می‌کند و همیشه مردم و وطنش را دوست داشته و دارد اما در مقابل چیزی را ادعا نمی‌کند؛ بلکه فقط به لحاظ روحی دلش می‌خواهد حمایت روحی شود؛ بر این اساس جا دارد همین جا تشکر ویژه‌ای از پرسنل و مدیریت خوب و به جای بیمارستان پارسیان و همچنین پزشک معالج پدرم داشته باشم.

هیچ نظری موجود نیست: