۱۳۹۳ دی ۱, دوشنبه

مهدی فخیم زاده سریالش را به رستوران سنتی می برد

جدیدترین سریال مهدی فخیم زاده با عنوان «قورباغه و قناری» مراحل تصویربرداری خود را قرار است در یک رستوران سنتی از سر بگیرد.

به گزارش ایسنا، تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی مهدی فخیم زاده و تهیه کنندگی حبیب الله کاسه ساز تا آخر بهمن ماه ادامه دارد.
برای پخش این مجموعه تلویزیونی که در حال تولید است، زمان مشخصی در نظر گرفته نشده است؛ در حالی که پیش از این زمزمه هایی مبنی بر پخش نوروزی این مجموعه از شبکه ی یک سیما مطرح بود.


مهدی فخیم زاده

براساس این گزارش، تاکنون شش قسمت از مجموعه «قورباغه و قناری» تصویربرداری شده و به سرانجام رسیده است.
«قورباغه و قناری» قرار است در 12 قسمت به تولید برسد. این مجموعه تلویزیونی با هدف نحوه پیشگیری و برخورد با عاملین فروش مواد مخدر و همچنین آگاهی بخشیدن به خانواده ها در خصوص چگونگی نفوذ تولیدکنندگان و پخش کنندگان مواد مخدر در بین جوانان به تصویر کشیده می شود.
مهدی فخیم زاده در سریال پلیسی «قورباغه و قناری» علاوه بر کارگردانی این مجموعه، ایفاگر دو نقش متفاوت از جمله «سرهنگ نصراللهی» و «ناصر پاپتی» است.
وی پیش از این چند سریال پلیسی به نام های «خواب و بیدار»، «حس سوم»، «بی صدا فریاد کن» و «ساختمان 85» را برای تلویزیون ساخته است.
مهدی فخیم زاده، حبیب دهقان نسب، بیوک میرزایی، فریبا کوثری، شقایق فراهانی، رامین راستاد، امیر محمد زند، مهدی کاسه ساز، گلناز خالصی، حمید قلی خانی، رانا قیصرنژاد، مهدی محمودی نژاد، حکیمه وثاقتی، ساناز بندانی و محمد صادقی از بازیگران این مجموعه ی پلیسی هستند.

هیچ نظری موجود نیست: