۱۳۹۳ دی ۵, جمعه

جلال مقامی اخبار را دنبال می کند

جلال مقامی دوبلور پیشکسوت کشورمان که اخیرا در بیمارستان بستری بود، پس از مرخص شدن، این روزها در منزل مطالعه می کند، تلویزیون تماشا می کند و برای بهبود وضعیت سلامتی اش، به پیاده روی می رود.

به گزارش ایسنا، رضا حضرتی خواهر زاده جلال مقامی در خصوص روند فعلی درمان این دوبلور پیشکسوت گفت: خدا را شکر آقای مقامی از هفته گذشته تا به حال خیلی بهتر شده اند. در حال حاضر به راحتی می توانند صحبت کند و فقط در ادای برخی کلمات و جملات پیچیده کمی دچار مشکل می شوند که پزشک معالجش اعلام کرده است به زودی این مشکلش هم بهبود می یابد.
وی افزود: شنبه هفته آینده ششم دی ماه قرار است مجددا آقای مقامی را به بیمارستان مهر شهر کرج ببریم تا با معاینه مجدد پزشک معالجش، بقیه روند درمانش به خوبی طی شود. در حال حاضر ایشان بیشتر کتاب می خواند، تلویزیون نگاه می کند،  اخبار را دنبال می کند و گاهی هم برای حفظ سلامتی و تنظیم فشار خونش به پیاده روی می رود و خدا را شکر به لحاظ فیزیکی حالش خیلی بهتر شده است.
حضرتی در پایان صحبت هایش درخصوص برگشت جلال مقامی به رادیو اعلام کرد: فعلا به دلیل اینکه ایشان تحت نظر هستند، باید از هرگونه استرس و فشار کاری به دور باشند تا مراحل درمانش کامل شود. وی نباید خسته شود و تمرکز فکری بیشتری داشته باشد تا هرچه زودتر حالشان کامل خوب شود.
جلال مقامی دوبلور مطرح کشورمان و مجری برنامه قدیمی «دیدنی ها» 15 آذر ماه به لحاظ تکلم دچار مشکل و به بیمارستان قائم کرج منتقل شد.
این دوبلور پیشکسوت به مدت پنج روز در بیمارستان تحت مراقبت بود و 20 آذر ماه از بیمارستان مرخص شد. جلال مقامی اکنون در منزل در حال استراحت است.


جلال مقامی

هیچ نظری موجود نیست: