۱۳۹۲ بهمن ۱۲, شنبه

دفاع از «اشباح» داریوش مهرجویی

همایون ارشادی که در فیلم «اشباح» داریوش مهرجویی بازی کرده است از محتوای و ساختار این اثر سینمایی که در جشنواره فجر حضور دارد، دفاع کرد.

اين بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با مهر با بیان این مطلب که با فیلم سینمایی «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی و «ناخواسته» به کارگردانی بروز نیک‌نژاد در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد، گفت: بازی در «اشباح» را بسیار دوست داشتم و معتقدم این فیلم جزو فیلم های خوب است.
البته هر مخاطبی نگاه خود را به یک فیلم دارد، اما من از این فیلم سینمایی بسیار خوشم آمد. از نظر من «اشباح» فیلمی خوب با بازی‌های قابل دفاع است. این فیلم مانند دیگر آثار مهرجویی حرف هایی برای گفتن دارد. وی در پاسخ به اینکه چرا در کنار کارگردانان جوان حضور می‌یابد، توضیح داد: کارگردانان جوان هم باید مانند سایر کارگردانان کار خود را از یک جا شروع کنند، زمانی که یک کارگردان جوان به من پیشنهاد بازی در فیلمش را می دهد، یعنی به من اعتماد کرده و می خواهد در فیلمش حضور داشته باشم، پس من نیز تمام تلاش خود را می کنم تا حضور موثری در فیلم داشته باشم.
بازیگر نقش دایی بابا در فیلم سینمایی «اشباح» ادامه داد: هیچ گاه برای بازی در فیلم های کارگردانان فیلم اول مسئله نداشتم و پرونده کاری من این مسئله را به خوبی نشان می دهد. در کنار حضور در فیلم‌های اول، تا امروز در 18 فیلم کوتاه نیز بازی کرده ام.

هیچ نظری موجود نیست: