۱۳۹۴ اسفند ۹, یکشنبه

استاد ایرج در منزل شخصی‌شان تحت نظر پزشکان قرار گرفت

برخی موانع پزشکی مانع از جراحی آوازخوان پر آوازه ایرانی شد.
استاد ایرج که از روز 3 اسفند ماه امسال جهت جراحی روده و برخی مشکلات معده در بیمارستان بستری شده بود، بنا به تشخیص تیم پزشکی بیمارستان محل بستری، فعلا شرایط لازم را جهت جراحی دارا نبودند و به همین دلیل از بیمارستان محل بستری ترخیص و ادامه روند درمانی شان در منزل شخصی و تحت نظر پزشکان مجرب پیگیری خواهد شد.
فرزندان و اطرافیان آوازخوان محبوب ایرانی ضمن تائید خبر فوق، از مساعد بودن نسبی اوضاع جسمی استاد ایرج خبر دادند و با تقدیر از مردم قدرشناس ایرانی و دوستداران استاد که در این ایام به هر طریقی پیگیر اوضاع جسمی ایشان بودند، روند درمانی خواننده «پرنده» را قابل قبول و رضایت بخش خواندند.
در این بین پیگیری «موسیقی ما» درباره اوضاع جسمی و روند درمانی استاد ایرج به برخی اعضای کادر پزشکی ایشان ختم شد. این عضو کادر پزشکی استاد آوازخوان ایرانی در توضیح دلایل عدم جراحی استاد ایرج گفت: متاسفانه تست بیهوشی کمی نگران کننده بود و باعث شد ما در انجام این عمل جراحی کمی حساب شده تر پیش برویم. فعلا مراحل درمانی ایشان در منزل شخصی ادامه پیدا می کند و به مرور مراحل بعدی درمانی شان را پی خواهیم گرفت.
در روزهایی که استاد ایرج در بیمارستان بستری بودند چهره ها و اهالی موسیقی بارها و بارها به عیادت ایشان رفتند و عده زیادی نیز از دوستداران استاد در محل بستری شدن ایشان حاضر شدند.
علیرضا افتخاری، رضا صادقی، امید حاجیلی، فرزاد طالبی و... از جمله چهره هایی بودند که در روزهای گذشته درباره اتفاق رخ داده و بستری شدن استاد آواز ایران واکنش هایی را داشتند.
ضمن آرزوی سلامت برای این هنرمند موسیقی ایران، اخبار مربوط به ایشان و روند درمانی و پزشکی وی را به مرور در روزها هفته های آینده منتشر خواهد کرد.

هیچ نظری موجود نیست: