۱۳۹۴ اردیبهشت ۲۰, یکشنبه

علیرضا افتخاری: بی صبرانه منتظر اجرای شجریان در ایرانم

علیرضا افتخاری اجرای کنسرت توسط محمدرضا شجریان در ایران را بزرگ ترین آرزوی موسیقایی خود دانست.

این خواننده در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: بی صبرانه منتظر روزی هستم که استاد محمدرضا شجریان بعد از چند سال دوری از اجرای زنده در ایران، کنسرتی را برگزار کند تا من با افتخار و به عنوان هنرمندی در عرصه ی موسیقی با یک سبد گل بزرگ، یکی از تماشاگران کنسرت این خواننده ی ارزشمند موسیقی کشور باشم.
او ادامه داد: من همواره در گفت و گوهایی که با مطبوعات و رسانه ها داشتم، از تلاش های استاد شجریان در عرصه ی اعتلای موسیقی ایرانی سخن گفته ام. امیدوارم روزی برسد که این خواننده ی موسیقی ایرانی بتواند در ایران کنسرت برگزار کند.
خواننده «نیلوفرانه» در بخش دیگری از سخنانش گفت: در روزهای گذشته، در رسانه ها اخباری را دیدم مبنی بر احتمال حضور استاد شجریان در اجرایی زنده، کما این که ایشان در همایش «حافظ» اعلام آمادگی کرد که به اجرای کنسرت در ایران علاقه مند است. به هر ترتیب حتم دارم، حضور این هنرمند بزرگ در اجرای زنده، آن هم بعد از سال ها می تواند حرکتی تازه در جریان آشتی مخاطب با موسیقی ایرانی در شکلی فراگیر باشد که امیدوارم محقق شود.
چندی پیش زمزمه هایی مبنی بر همکاری محمدرضا شجریان با ارکستر موسیقی ملی ایران شنیده شد، اما این خبر هنوز از سوی منابع رسمی تأیید نشده است.

هیچ نظری موجود نیست: