۱۳۹۴ فروردین ۲۲, شنبه

جمشید مشایخی هم برای «سینِ هشتم، سرپناه» اعلام آمادگی کرد

جمشید مشایخی با پیوستن به «سین هشتم؛ سرپناه» یکی از عکس های مورد علاقه اش در فیلم «کمال الملک» را به این برنامه خیریه اختصاص داد.

بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در گفتگو با ایسنا، گفت: خوشحالم چنین حرکتی آغاز شده به خصوص برای بی خانمان ها که بحث مهمی است و قطعا باید از آن حمایت شود.
مشایخی که همیشه در کارهای خیر پیش قدم است، اظهار کرد: معمولا از من برای حمایت از بیماران و مسائل دیگر دعوت شده بود و برای اولین بار است که چنین اقدامی در جهت حل مشکل بی خانمان ها می شود و خوشحالم که هنرمندان مثل بسیاری دیگر از کارها در این موضوع هم پیش قدم شده اند.


جمشید مشایخی

«سین هشتم؛ سرپناه» حرکتی خودجوش است که از اسفند ماه سال گذشته از سوی هنرمندان برای حمایت از مردم بی خانمان آغاز شده است.
هنرمندانی که در این اقدام خیرخواهانه مشارکت دارند، بخشی از جوایز یا آثار هنری خود را برای حمایت از مردم بی خانمان هدیه می کنند. آثار گردآوری شده در قالب یک مجموعه واحد در یک حراجی به حامیان مالی برنامه فروخته می شود و درآمد حاصل از آن صرف ساخت سرپناه های امن برای مردم بی خانمان خواهد شد.
تاکنون هنرمندانی چون رخشان بنی اعتماد، بهمن فرمان آرا، شمس لنگرودی، فاطمه معتمدآریا، حمید جبلی، رضا کیانیان، حسین پاکدل، پرویز پرستویی، کمال تبریزی، فرشته طائرپور، نیکی کریمی، عاطفه رضوی، بهرام رادان، حبیب رضایی، سحر دولتشاهی، افشین هاشمی، بهنام بهزادی، سروش صحت، حمید پورآذری، علی زند وکیلی، چیستا یثربی، حافظ احمدی و... به این حرکت پیوسته اند.
صندوق اعتباری هنر نیز آمادگی خود را برای همکاری با این حرکت اعلام کرده است.

هیچ نظری موجود نیست: