۱۳۹۳ آذر ۱۸, سه‌شنبه

همچنان از ضعف فیلمنامه در فیلم های سینمایی ضربه می خوریم

بازیگر پیشکسوت سینما بعد از مدت ها دوری از پرده بزرگ با بازی در فیلم «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در نقش یک نماینده مجلس به سینما بازگشته است.

علی نصیریان به هنرآنلاین گفت: به تازگی بازی در فیلم «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی را به پایان رسانده ام. در «ایران برگر» نقش یک نماینده مجلس را ایفا کردم که یکی از بزرگان خان لر است.


علی نصیریان

این بازیگر سینما درباره مضمون کمدی فیلم گفت: تم کمدی فیلم کمک می کند نقش کمی متفاوت باشد و این تفاوت در «ایران برگر» قابل درک بود چرا که با یک فضای کمدی اجتماعی روبرو بودم.
بازیگر مجموعه تلویزیونی «زمین انسان ها» در ادامه گفت: متاسفانه همچنان از ضعف فیلمنامه ها در فیلم های سینمایی ضربه می خوریم. وقتی نقشی پیشنهاد می شود باید فیلمنامه را کاملا بررسی کرد و بعد یک نقش را پذیرفت.
نصیریان درباره وضعیت بیمه هنرمندان بیان کرد: هیچ موقع دوست ندارم در خصوص مسائلی که بنده در آن نقشی ندارم، دخالت کنم. در واقع صحبت کردن در خصوص بیمه هنرمندان کار من نیست و کسان دیگری باید پاسخگو باشند. حمایت هر هنرمندی به مدیران آن حوزه بر می گردد.
وی درباره حضور ش درفیلم سینمایی دیگر عنوان کرد: قطعا اگر فیلمنامه ای را دوست داشته باشم، می پذیرم در آن پروژه بازی کنم؛ فرقی نمی کند چه فیلم سینمایی باشد، چه مجموعه تلویزیونی و چه نمایشنامه تئا تر. همه این ها به فیلمنامه خوب یک کار برمی گردد.
نصیریان چندی پیش با نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» نوشته اکبر رادی و کار هادی مرزبان روی صحنه تالار وحدت ایفای نقش کرد.
او با بازی در فیلم هایی مانند «آقای هالو»، «کفش های میرزا نوروز»، «روز با شکوه» و... سابقه حضور در آثار کمدی و طنز آمیز را دارد.

هیچ نظری موجود نیست: