۱۳۹۳ آبان ۱۰, شنبه

شهرداد روحانی به تماشای هنر انسان دوستی نشست

شهرداد روحانی رهبر ارکستر و آهنگساز شهیر ایرانی، در آخرین روز برگزاری نمایشگاه هنر انسان دوستی با حضور در فرهنگسرای نیاوران از این نمایشگاه و نمایشگاه عکس پرسه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، شهرداد روحانی پس از حضور در این مجموعه، در نگارخانه اصلی فرهنگسرا از آثار هنرمندان برجسته ایرانی در نمایشگاه هنر انساندوستی بازدید کرد.
رهبر ارکستر یانی، پس از تماشای آثار تجسمی هنرمندان ایرانی در خصوص نمایشگاه هنر انسان دوستی گفت: برایم بسیار جالب بود و انتظار نداشتم که هنرمندان ایرانی در این سطح و اینچنین به چنین نمایشگاه هایی توجه کنند.
روحانی که آهنگساز بسیاری از رویدادهای مهم از جمله بازی های آسیایی تایلند بود همچنین افزود: برگزاری چنین نمایشگاه هایی در همه جاهای دنیا متداول است و این بسیار خوب است که ما نیز در این اقدام انسان دوستانه سهیم هستیم.
روحانی همچنین در خصوص کارهای ارائه شده در این نمایشگاه گفت: کار ها فوق العاده بود به خاطر اینکه تنوعی از کار ها را شاهد بودم و چون هدف برگزاری چنین نمایشگاه هایی ارزشمند و بزرگ است امیدوارم که این شاهد بر پایی بیشتر چنین نمایشگاه هایی در کشور باشیم.
این هنرمند همچنین خواستار برگزاری چنین اقداماتی برای هنرمندان موزیسین ایرانی شد و در این خصوص گفت: حتما موزیسین های ایرانی می توانند چنین برنامه هایی را برای کمک به مردم نیازمند در اقصی نقاط جهان برگزار کنند.
وی فضای فرهنگسرای نیاوران را بسیار دیدنی و الهام بخش توصیف کرد و گفت: وجود چنین فرهنگسرایی که همه حوزه های هنری را در بر می گیرد بسیار خوب است و من بسیار راغبم که در صورت حضور در ایران کنسرتی در این فرهنگسرا برگزار کنم.
گفتنی است نمایشگاه هنر انسان دوستی با همکاری بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و دفتر برنامه جهانی غذا در تهران با نمایش آثار 100 هنرمند برجسته و صاحب نام هنرهای تجسمی در تاریخ جمعه 9 آبان ماه به کار خود پایان داد و عواید حاصل از فروش این آثار به برنامه جهانی غذا و رفع گرسنگی در جهان اختصاص خواهد یافت.

هیچ نظری موجود نیست: