۱۳۹۳ فروردین ۴, دوشنبه

نظرتان را درباره زنده یاد الهه بنویسید...

زنده یاد بانو الهه

۱۲ نظر:

سیامک از کرمانشاه گفت...

درمورد زنده یاد الهه و ازمیان ده ها برنامه گلهای رنگارنگ وترانه هایی که اجراکرد کافی است که فقط به گلهای رنگارنگ شماره 556 که آهنگ آن توسط استاد فریدون شهبازیان وشعرآن توسط زنده یادتورج نگهبان ساخته شده بود گوش فرادهید تااوج زیبایی رادراجرای وی دریابید واقعا که موسیقی ایران بارفتن الهه یکی ازگلهای خودراازدست داد روانش شادویادش گرامی (نه آوایی نه رویایی نه دنیایی بی تومانده بجا نه می جویی نه می آیی نه می خواهی عشق پاک مرا نه میخوانی نغمه های مرا نوای بی همنوای مرا نمی پرسی این سکوت سیه چرابرلبها نشسته توهم دیگر وفابامانداری که باغمها مراتنها گذاری )

ناشناس گفت...

مگر میشود خواننده ترانه های " رسوای زمانه " و " کعبه دلها " وصدها ترانه ماندگار که به زیبایی تمام اجراکرد را ازخاطر برد الهه درقلب دوستدارانش جاودانه است .

ناشناس گفت...

خواننده ای باصدایی زیبا ومخملین

ناشناس گفت...

عشق من الهه با يك دنيا احساس و صدايي با تنوع بي مانند بيش از هفت صوت مختلف را از خود اجرا ميكرد عاشقانه دوستش داشتم و در سالهاي پاياني عمر با او تماس ايميلي داشتم ايشان بسيار از سرقت آثارشان توسط شبه خواننده ها در داخل و خارج ناراحت بودند بيش از ٤٠٠ ترانه الهه عزيزم را دارم جايش در بهشت برين اشت

نادر گفت...

زنده یاد الهه ازنوابغ موسیقی ایران به شمارمی رود زیرا هم درپهنه موسیقی دستگاهی وهم درموسیقی پاپ نقش بزرگی را ایفاکرد .

شیوا گفت...

چو مجنون گیرم از عاشقان نشانه کعبه دل بشکسته رامی برم به خانه کعبه شکایت می برم ازتوبرخدای تو
زان همه بلای تو تارسداوبه دردم
درآن آشفتگی بادلی شکسته تر
گریه هاکنم که در اشک خود غرفه گردم
روحت شاد

ناشناس گفت...

جلال
فکرنمیکنم کسی به اندازه من عاشق صدای زنده یاد الهه باشد! از دوران جوانی عاشق صدا و شخصییت زنده یاد خانم الهه بوده وهستم۰ تمام عمرم تلاش کردم که بتوانم یک روز از نزدک او را ببینم، متأسفانه آن امکان برایم بوجود نیامد(در ئیمیل بعدی بیشتر خواهم نوشت یاد و خاطرهاش گرامی باد

ناشناس گفت...

آرامگاه زنده یاد الهه کجاست؟ یاد او وترانه های زیبایش همیشه درخاطر مااست .

گروه قدیمی ها گفت...

سلام دوست عزیز
خانم الهه در لواسان به خاک سپرده شدند...
موفق باشید

ناشناس گفت...

ناشناس عزیز 30 فروردین ساعت 1:31 ماهم عاشق صدا وشخصیت زنده یاد الهه هستیم .

ناشناس گفت...به نام خداوند زیباییها

با آنکه از نسل جدید هستم اما هنوز با ترانه ها و صوت پراحساس زنده یاد ارتباط برقرار میکنم.خیلی دلنشین است واسم و در اوج تلاطم و رنج و فشارهای روحی ،احساس آرامش گونی بهم دست میده.
بعد از انقلاب زندگی تلخی داشتند هنرمندان و خوانندگان این مرز و بوم که الهه هم استثناء نبود. روحش شاد باشد و قرین رحمت الهی.

ناشناس گفت...

افسوس که دیگر خوانندگانی همچون الهه دلکش وپوران ومرضیه وجود ندارند !