۱۳۹۳ خرداد ۲۹, پنجشنبه

ناراحتی بابک تختی از انتشار مطالب ناصحیح درباره مادرش

پسر جهان پهلوان تختی از انتشار مطالب ناصحیح درباره مادرش در فضای مجازی و نشریات مکتوب، ابراز ناراحتی کرد.

بابک تختی در گفت و گو با ایسنا، درباره فوت مادرش و شایعاتی که درباره حضور مادرش در خانه سالمندان وجود داشته است، اظهار کرد: مادر من سه شنبه در سن 68 سالگی فوت کرد که البته هنوز 68 سالش هم نشده بود. او در خانه خودش زندگی می کرد و پیش از این که اوضاع بیماری اش رو به وخامت برود روی پای خود بود و تمام کارهایش را به تنهایی انجام می داد، اما پس از وخامت بیماری اش به بیمارستان ایرانمهر منتقل شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر که مادرم فوت کرده نمی دانم باید غصه رفتن او را بخورم و یا مطالب و تصاویر ناصحیحی که در فضای مجازی و نشریات مکتوب پخش شده است. من عکس هایی را از روزهای آخر زندگی مادرم و زمانی که او در بیمارستان بوده در اینترنت دیدم که نمی دانم توسط چه کسی گرفته شده است. گرفتن و منتشر کردن این عکس ها کار بسیار غیر مسئولانه ای بوده است. در حال حاضر به هر سایتی که وارد می شوم متاسفانه این عکس ها را می بینم و نمی دانم که چطور می توانم جلوی آن را بگیرم.
تختی با اشاره به کوتاه بودن دوران زندگی مادر و پدرش، تصریح کرد: پدر و مادر من (غلامرضا تختی - فاطمه (شهلا) توکلی) سال 1345 با یکدیگر ازدواج کردند، اما با توجه به این که پدرم دی ماه 1346 فوت کرد عمر زندگی این دو خیلی کوتاه بود. می خواهم بیشتر راجع به زندگی آنها صحبت کنم اما در حال حاضر شرایط آن را ندارم.
پسر جهان پهلوان تختی درباره ماندگاری نام پدرش در یاد مردم نیز گفت: پدرم قهرمان ملی ایران بود و این که نام او هنوز در یادها باقی مانده به دلیل لطف مردم است و فکر می کنم که او نیز همیشه به یاد مردم بوده و هر کاری که انجام می داده برای مردم بوده است. البته در حال حاضر این روزها به مادرم تعلق دارد و در آینده درباره پدرم بیشتر صحبت خواهم کرد.
مراسم ترحیم مشترکی توسط خانواده های توکلی، تختی و همچنین فدراسیون کشتی روز شنبه 31 خردادماه از ساعت 18 تا 19:30 در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار می شود.

هیچ نظری موجود نیست: