۱۳۹۳ تیر ۲, دوشنبه

اندی: بیائید قهرمان بسازیم

اندی هنرمند محبوب ایرانیان و خود عاشق فوتبال و فوتبالیست، چند روز پیش ویدیوی جدیدی روانه بازار کرد که با استقبال بی نظیری روبرو شد.

به گزارش جوانان، آهنگ «ملی پوش ها» که از ساخته های پاکسیما، منوچهر چشم آذر و اندی می باشد برای جام جهانی 98 ساخته شده بود و این بار اندی با یک ویدیوی کاملا شاد و مثبت نشان داد که لوس آنجلس از تیم ملی ایران حمایت می کند. هر بار تیم ملی ایران به جام جهانی صعود کرده است اندی و یارانش با آهنگ های شاد و تشویق کننده به استقبال فوتبالیست های رفته اند و این بار بهتر و با شکوه تر از همیشه اندی آهنگ ملی پوش ها را با آن کلمات وطن پرستانه و مثبت و دور از هر حرکت سیاسی و نژادی و مذهبی، در خدمت ایرانیان گذاشته تا تمام هموطنان یک صدا با خواندنش دل فوتبالیست ها را گرم کنند و به آنها پیغام عشق بدهند.


اندی

اندی می گوید حمایت از تیم ملی یک حرکت ملی و عشق به میهن می باشد. من از طرفداران پله، مایکل جوردن و مایکل جکسون هستم ولی ما ایرانیان باید قهرمانان خود را داشته باشیم و نباید فوتبالیست ها، هنرمندان و اصولا هر کس که برای ایران افتخار می آفریند، پائین بیاوریم فراموش شان کنیم. علی دایی بزرگترین گلزن جهان است و ما باید از او مثل یک قهرمان ملی صحبت کنیم. امروز ما باید اختلافات سیاسی خود را با یکدیگر کنار بگذاریم و تیم ملی را تشویق کنیم که در برزیل افتخار می آفرینند.
موسیقی می تواند معجزه کند. ما باید همه آهنگ هایی که برای تیم ملی ساخته شده اند حمایت کنیم، نه انتقاد و سرزنش. چون هیچ هنرمندی از این آهنگ ها پول نمی سازد بلکه از جیب خود پول خرج می کند تا پیغام عشق به گوش تک تک فوتبالیست ها برسد تا آنها بدانند که ما دوستشان داریم و می خواهیم که آنها موفق و سربلند و افتخار آفرین باشند.


اندی

با هم باشیم و وقتشه که رسانه های گروهی کمتر آهنگ های هندی و ترکی، عربی، امریکایی پخش کنند و یک کم آهنگ های ساخت لوس آنجلس و خصوصا آهنگ هایی که برای تیم ملی ساخته شده را پخش کنند چون موسیقی و ترانه بهترین راه برای رسیدن به قلب های مردم و فوتبالیست هاست و بگذارید کلام شیرین ترانه سراها به گوش مردم و مخصوصا در ایران برسد که بدانند که ما لوس آنجلسی ها هنوز ایرانی هستیم و آنها را دوست داریم و آرزوی موفقیت برای تیم ملی داریم.
از تمام هواداران تیم ملی کشورمان که با حمایت از آهنگ ملی پوشها پیغام عشق برای فوتبالیست ها می فرستند تشکر می کنیم. و به امید روزی که ما ایرانیان همدیگر را بیشتر دوست داشته باشیم و همدیگر را بیشتر حمایت کنیم.

هیچ نظری موجود نیست: