۱۳۹۳ خرداد ۳, شنبه

آلبوم جدید میلاد کیایی نزدیک به انتشار شد

میلاد کیایی که پیش از این از فعالیت خود بر روی قطعات قدیمی اش و بازسازی آنها خبر داده بود در جدید ترین گفت و گوی خود از مرحله پایانی این آلبوم خبر داد.

به گزارش موسیقی ما، میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز، مدتی است مشغول بازسازی آهنگ هایی از ساخته های خود است که آن ها را در سنین نوجوانی ساخته و تنظیم کرده. او با اعلام خبر انتشار این قطعات در قالب آلبوم گفت: تمامی این قطعات را در سن ۱۷-۱۸ سالگی ساخته و تنظیم کرده ام که اکنون با تجربه امروزم آن ها را بازسازی کرده ام و در اجرای آن ها قرار است از دوستان جوان خواننده کمک بگیرم.
وی افزود: این کار تقریباً مراحله پایانی خود را می گذراند و به زودی وارد مرحله انتخاب خواننده از طریق تست خواهیم شد. این قطعات، عمده قطعاتی هستند که در تلویزیون ملی آن زمان با ارکسترهایی که خود سرپرستی شان را به عهده داشته ام اجرا شده اند.
کیایی با بیان اینکه این آلبوم را با حضور بیش از ۴۰ نوازنده حرفه ای ضبط می کند، تأکید کرد: از میان نوازندگان این آلبوم می توان به مرحوم مجتبی میرزاده، علیرضا طاووسی، استاد رضا بهنام و فخرالدین حکیمی اشاره کرد. این قطعات با تجربه و اندیشه امروز من تنظیم شده اند و بر این اساس شکلی نو به خود گرفته اند. تمامی این کار ها بوی عشق می دهند و بر اساس اشعاری از ایرج جنتی عطایی، آرش سزاوار و مهدخت مخبر ساخته شده اند. تصمیم بر این است که این قطعات را برای اجرای کلام شان به خوانندگان جوان و خوش صدا بسپارم.
وی با بیان اینکه این قطعات در آن زمان به صورت زنده پخش می شدند، گفت: از آنجایی که امکان ضبط آن ها برایمان فراهم نبود، این آثار هم اکنون در قالب آلبوم در دسترس نیستند و به همین دلیل تصمیم به بازسازی آن ها و اجرایشان گرفته ام.

هیچ نظری موجود نیست: