۱۳۹۳ فروردین ۹, شنبه

عباس جوانمرد خواستار احیای مدرسه تئاتر فرهنگسرای بهمن شد

رئیس شورای شهر تهران شامگاه 7 فروردین ماه به مناسبت سال نو و روز جهانی تئاتر ملاقاتی با عباس جوانمرد مؤسس گروه «هنر ملی» داشت که جوانمرد در این ملاقات خواستار احیای مدرسه تئاتر فرهنگسرای بهمن توسط شهرداری تهران شد.

شکرخدا گودرزی هنرمند و کارگردان عرصه تئاتر در این ملاقات حضور داشت درباره مسائل مطرح شده از سوی عباس جوانمرد به خبرنگار مهر گفت: آقای احمد مسجدجامعی برای تبریک سال نو و به مناسبت روز جهانی تئاتر در منزل آقای عباس جوانمرد ملاقاتی با او داشت. آقای جوانمرد در این ملاقات درباره راه اندازی مدرسه تئاتر فرهنگسرای بهمن توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در گذشته صحبت کرد و اینکه در این مدرسه تئاتر هنرمندان تئاتری به جوانان علاقه مند آموزش تئاتر می دادند. این مدرسه تئاتر چند سال است که تعطیل شده است و آقای جوانمرد از آقای مسجدجامعی به عنوان رئیس شورای شهر رخواست کرد تا برای احیای آن اقدام کند.


عباس جوانمرد

وی ادامه داد: به نوعی احیای مدرسه تئاتر فرهنگسرای بهمن به احیای کانون های تئاتر محلات که پیش از این در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران وجود داشت، می انجامد و باعث می شود این کانون ها دوباره شکل بگیرند. آقای مسجدجامعی قول داد که با رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره احیای مدرسه تئاتر فرهنگسرای بهمن گفتگو کند تا فضا برای احیای این اقدام تئاتری فراهم شود.

این کارگردان تئاتر درباره موضوعات دیگری که در مقالات رئیس شورای شهر تهران با عباس جوانمرد مدنظر قرار گرفت، یادآور شد: در این ملاقات درباره سالن های تئاتری ساخته شده توسط شهرداری و نوع نگاهی که باید برای مدیریت و برنامه ریزی آن ها وجود داشته باشد، صحبت و قرار شد تا در اردیبهشت ماه آقای جوانمرد به همراه آقای مسجدجامعی و بنده بازدیدی از سالن های تئاتر خاوران و همچنین مرکز نمایش های آیینی در خیابان ملک داشته باشیم.

هیچ نظری موجود نیست: