۱۳۹۴ آبان ۲, شنبه

بازیگر پیشکسوت در بیمارستان بستری شد

هنرآنلاین: ولی‌الله شیراندامی بازیگر پیشکسوت سینما به علت اثرات ناشی از بیماری دیابت در بیمارستان «شفا یحیائیان» تهران بستری شد.
این بازیگر که از محرم سال قبل به دلیل مشکلات قلبی چندین‌بار بستری شده بود، از دوشنبه بار دیگر تحت درمان قرار گرفته است.
شیراندامی درباره آخرین وضعیت‌اش به ایسنا گفت: تاکنون 4 عمل جراحی در خارج از کشور داشته‌ام و خوشبختانه با کمک‌های مسئولین و کادر پزشکی خوب این بیمارستان به زودی بهبودیم را به دست خواهم آورد.
این بازیگر که مدت‌هاست مشغول آماده سازی کتاب خاطراتش است اظهار کرد: این کتاب در ابتدا چیزی نزدیک به 100 صفحه بود اما در یکسال گذشته با افزودن عکس‌ها و مطالبی پیرامون اجراهای داخلی و خارجی این نمایشنامه و همچنین اجراهای خودم در حال حاضر این کتاب به 600 صفحه رسیده است و از همه کسانی که در این مسیر به من کمک کرده‌اند، تشکر می‌کنم.
عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت روز گذشته ضمن عیادت از شیراندامی اعلام کرد: خوشبختانه کارهای اساسی کتاب نوشته شده توسط استاد شیر اندامی با عنوان «تحلیل کارگردانی مرگ پیشه ور» با حمایت مالی معاونت توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اتمام رسیده است و به امید خدا پس از بهبودی ایشان از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت منتشر خواهد شد و در برنامه‌ای این کتاب را رونمایی خواهیم کرد.
ولی‌الله شیراندامی، متولد سوم فروردین 1310 در شهر مرو دارای لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا از دانشگاه تهران و همچنین دارای مدرک درجه یک کارگردانی از وزارت ارشاد اسلامی (معادل دکترا) است.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

شفای هنرمندان و جوانمردان صلوات.