۱۳۹۴ مرداد ۲۳, جمعه

قدردانی از زحمات سالیان دراز مرتضی قمصری

هفته قبل در خانه فرهنگ و هنر ایران به مدیریت مرتضی برجسته، یک گردهمایی صمیمانه برگزار شد که نیت  آن، قدردانی از زحمات سالیان دراز مرتضی قمصری بود.

به گزارش جوانان، وی بیش از پنجاه و چندسال است به عنوان خبرنگار، عکاس و فیلمبردار در رسانه ها فعالیت دارد. این مراسم با همت کامبیز بروخیم مهربان و صمیمی پیگیری و ارائه شد که جای سپاس دارد.

هنرمندان در تجلیل مرتضی قمصری

در ابتدای مراسم سرود «ای ایران» اجرا شد و آن گاه مولود زهتاب چهره معروف رادیویی خوش آمد و تبریک تولد گفت و سپس گروه رقص فلامینگو به مدت 20 دقیقه برنامه اجرا کردند. به دنبال آن مولود زهتاب درباره سابقه کاری مرتضی قمصری سخن گفت. همزمان گزارشات مختلف قمصری پخش شد.
علیرضا میبدی چهره نامدار رادیو و تلویزیون درباره زحمات و خدمات مرتضی قمصری گفت و به دنبال آن گزارشی که مرتضی از سوسن و چند هنرمند دیگر تهیه کرده بود پخش شد، آنگاه سیمین تهرانی مدیر رویال تایم تی وی سخنانی گفت و سپس فریدون توفیقی چهره سرشناس رادیو تلویزیون سخن گفت.
بعد نوبت شهبال شبپره هنرمند معروف رسید و آنگاه مسعود امینی شاعر نامدار درباره مرتضی گفت. سپس هوشنگ توزیع هنرمند نامدار حرف زد، منوچهر کوهن شعری به این مناسبت خواند.
آن گاه دو چهره ی آشنای هنر، اردوان مفید و علی پورتاش سخن گفتند و بعد عباس پهلوان ژورنالیست سرشناس سخنانی مطرح کرد و در پایان مرتضی برجسته پس از سخنان اش، آهنگی از آلبوم جدید خود خواند، در نهایت مرتضی قمصری از حضور دوستان سپاسگزاری کرد و از انجمن زنان ایرانی وست لیک به سرپرستی خانم دانش نیا تشکر کرد و سپس به گفته عباس پهلوان اشاره کرد که: هرگز سنگر خود را از دست نده.
در این میان پیام های ویدیویی شیلا وثوق از لس آنجلس، شهناز تهرانی از اسرائیل پخش شد که هر دو از اینکه دور از لس انجلس بودند و نتوانستند در مراسم شرکت کنند، عذرخواهی کرده، به قمصری تبریک گفتند.

هیچ نظری موجود نیست: