۱۳۹۴ شهریور ۱, یکشنبه

انتقاد ثریا قاسمی از ارتباط های موبایلی

ثریا قاسمی درباره ی میزان مخالفت خود با شبکه های اجتماعی و به طور کلی تکنولوژی های جدید می گوید: من با تکنولوژی های جدید اصلا ارتباط ندارم، زیرا این همه گستردگی را نمی پسندم.
من موبایل را هم بیش از کارکرد برقراری تماسش دوست ندارم.
این بازیگر پیشکسوت به ایسنا گفت: این تکنولوژی ها برای ما که مسن هستیم به هچ وجه قابل درک نیست. اصلا خوشایند نیست که ارتباطات محدود به لمس صفحه های گوشی شده است؛ در صورتی که آدم دلش می خواهد وقتی با کسی حرف می زند صدایش را بشنود و عکس العمل طرف مقابلش را ببیند.
ثریا قاسمی ادامه داد: گاه در ارتباطی که محدود به صفحه های گوشی است، آدم اصلا نمی تواند بفهمد طرف مقابلش چه حسی دارد، عصبانی است یا خوشحال.
وی تصریح کرد: من تکنولوژی و به دنبال آن حاشیه های کاری ام را دوست ندارم. اصلا دوست ندارم از این و آن خبر بگیرم و همچنین دوست ندارم دیگران از من خبر بگیرند!
او درباره نظارت بر شبکه های اجتماعی هم بیان کرد: من اصلا مخالفم آدم سرش را در خانه همسایه کند! هر کسی زندگی خصوصی خودش را دارد و خود می داند چطور باید زندگی کند. من اصلا این دخالت ها و اتفاقات که گهگاه می شنوم را نمی فهمم. سرک کشیدن در کار مردم به هیچ وجه خوب نیست.
ثریا قاسمی که هم اینک مشغول ایفای نقش در سریال «پشت بام تهران» است، درباره ی نقش خود در این سریال گفت: من نقش مادربزرگ سریال را دارم که آقای دیرباز نقش اولش را بازی می کنند. مادربزرگ ایشان هستم و پیرو یکسری مسایل و مشکلاتی که برای این آدم پیش می آید، مادربزرگ قصه هم به دلیل رابطه عاشقانه با نوه اش، درگیر گرفتاری می شود. در این سریال شخصیت اصلی مادر ندارد و به همین دلیل ارتباط تنگاتنگی از نظر مهر و محبت میان مادربزرگ و نوه وجود دارد.
او درباره ی مدت تصویربرداری سریال «پشت بام تهران» هم اشاره کرد: یک هفته است که این سریال را شروع کرده ایم. حدود سه، چهار ماه تصویربرداری داریم و ان شاءلله از شش ماه دیگر از شبکه یک پخش می شود.

هیچ نظری موجود نیست: