۱۳۹۴ شهریور ۳, سه‌شنبه

دیدنی ها 474 - بهروز وثوقی | شهناز تهرانی و جواد یساری | رامش، کریستوفر لی و گوگوش | دینامیک

عکس هایی که امروز گروه قدیمی ها در بخش «دیدنی ها» برای شما در نظر گرفته اند از هنرمندانی چون بهروز وثوقی، شهناز تهرانی و جواد یساری، رامش، کرستوفر لی و گوگوش و دینامیک می باشد.

بهروز وثوقی

شهناز تهرانی و جواد یساری

رامش، کرستوفر لی و گوگوش
کریستوفر کاراندینی لی (متولد: ۲۷ مه ۱۹۲۲ - درگذشته ۷ ژوئن ۲۰۱۵)، بازیگر،نویسنده و خواننده اهل انگلستان بود. لی که بیشتر نقش افراد شرور را در فیلم‌ها بازی می‌کرد با ایفای نقش کنت دراکولا از سری فیلم‌های گونه وحشت شرکت همر فیلم پروداکشنز در اواخر دههٔ ۵۰ میلادی به معروفیت دست یافت. سارومان سفید در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت دیگر نقشی بود که بار دیگر نام او را در قرن بیست و یکم بر سر زبان‌ها انداخت. کریستوفر لی با وجود پشت سر گذاشتن ۷ دهه فعالیت سینمایی، بازی در بیش از ۲۵۰ فیلم و سریال و دریافت جوایز گوناگون از جشنواره‌های مختلف ملی و بین‌المللی، تا زمان مرگ نامزد دریافت هیچ جایزه اسکاری نشد.
این هنرپیشه انگلیسی در سال ۱۹۷۸ در یک فیلم ایرانی، آمریکایی به نام «کاروانها» در کنار بهروز وثوقی و آنتونی کویین بازی کرده بود.
کریستوفر لی به علت مشکلات تنفسی و ناراحتی قلبی در ۷ ژوئن ۲۰۱۵ در سن ۹۳ سالگی در بیمارستان چلسی و و ستمینستر لندن درگذشت.

دینامیک

هیچ نظری موجود نیست: