۱۳۹۴ مرداد ۵, دوشنبه

به دلیل بیماری دیابت، انگشت پای ولی الله شیراندامی قطع شد

پزشکان معالج ولی الله شیراندامی بازیگر با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون برای جلوگیری از پیشرفت بیماری دیابت این هنرمند پیشکسوت، انگشت پای چپ او را قطع کردند.

شیراندامی درباره وضعیت جسمانی و روند درمان بیماری دیابت خود به مهر گفت: وضعیت جسمی ام بد نیست. پزشکان معالجم تصمیم گرفتند برای جلوگیری از پیشرفت بیماری دیابت، انگشت میانه پای چپم را قطع کنند که این عمل جراحی چند روز پیش انجام شد. البته خدا را شکر می کنم زیرا این احتمال وجود داشت که از مچ پا یا زانو پای ام قطع شود.


ولی الله شیراندامی

این بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون ایران درباره حمایت های انجام شده از سوی مدیران برای روند درمانی خود، یادآور شد: آقای مرادخانی معاون هنری وزیر و آقای عباس عظیمی مدیرعامل مؤسسه حمایت از هنرمندان پیشکسوت به ملاقاتم آمدند و درباره آینده و حتی اجرای تئاتری جدید، به من امید دادند.
ولی شیراندامی در کارنامه کاری خود بازی در فیلم هایی چون «غریبه و مه»، «شیر سنگی»، «گالان»، «بوی کافور، عطر یاس» و «خانه ای روی آب» را ثبت کرده است. «دلیران تنگستان»، «عیاران» و «امام علی» نیز از جمله مجموعه های تلویزیونی هستند که شیراندامی در آن ها به ایفای نقش پرداخته است.

هیچ نظری موجود نیست: