۱۳۹۴ خرداد ۲۵, دوشنبه

«شب های داریوش مهرجویی» با رونمایی از یک تئاتر

برنامه «شب های داریوش مهرجویی» با نمایش 3 فیلم از این هنرمند سینما در کرج برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، در این برنامه سه فیلم «گاو»، «هامون» و «سنتوری» به نمایش درمی آید و در کنار آن تئاتر جدید داریوش مهرجویی با نام «غرب واقعی» رونمایی خواهد شد.
هادی خوانساری مدیر تولید این تئاتر و همکار مهرجویی که مسئولیت برگزاری این برنامه را برعهده دارد به ایسنا گفت: شهر کرج جزو کلان شهرهای ایران است اما به دلیل اینکه در حاشیه تهران قرار گرفته است، کمتر مورد توجه بوده است اما ما تصمیم گرفتیم این برنامه را در کرج برگزار کنیم ، چرا که آقای مهرجویی مدتی است که خود ساکن محمدشهر کرج هم هست.
وی توضیح داد: برای برگزاری این برنامه سه فیلم از سه بازه زمانی فعالیت آقای مهرجویی را انتخاب کردیم که هر یک از آنها جایگاه خاصی در کارنامه او دارند و قرار است این فیلم ها با حضور خود ایشان و ستاره ها و چهره های تاثیرگذار سینما نمایش داده شود.
خوانساری ادامه داد: در واقع این برنامه ادای احترامی به آقای مهرجویی و پیش درآمدی برای اجرای تئاتر اوست. به گفته او؛ برنامه «شب های داریوش مهرجویی» از 5 تا 7 تیرماه در سالن «سیروس صابر» در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز برگزار می شود.
خوانساری درباره اجرای نمایش «غرب واقعی» گفت: این نمایشنامه نوشته سام شپرد است که پیش از این آقای مهرجویی آن را ترجمه کرده و قرار است از عید فطر اجرا شود.
به گفته او؛ این نمایش یک تور خواهد داشت و اولین اجرای آن در سالن سیروس صابر کرج خواهد بود و پس از آن نیز در مجموعه «کوروش» تهران به صحنه می رود.
خوانساری ادامه داد: این نمایش بعد از کرج و تهران در دیگر شهرها نیز اجرا خواهد داشت و حتی برنامه ای برای اجرا در کشورهای دیگر هم داریم.

هیچ نظری موجود نیست: