۱۳۹۴ خرداد ۳۱, یکشنبه

مهرجویی: چاوشی برای بازی در«سنتوری، مرد پائیزی» 500 میلیون می‌خواست !

بانی فیلم آنلاین: داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمای ایران در گفتگویی تند و تیز، انتقادهایی را به برخی رفتارهای یک خواننده پاپ مطرح کرد.

به گزارش سایت گام نو، داریوش مهرجویی در گفت و گو با سایت «موسیقی ما»، درباره کنارگذاشتن «محسن چاوشی»از فیلم «سنتوری 2» (که جدیدا به «سنتوری، مرد پائیزی» تغییر نام داده است)، برای اولین بار توضیحات مفصل و تندی را ارائه کرد.
هیچ کدام ازعوامل فیلم «سنتوری 2» حاضر به اظهار نظر رسمی درباره ماجراهای این فیلم و «محسن چاوشی» نشدند. خواستیم خود شما در این باره رسما اظهار نظر بفرمائید و اینکه چرا محسن چاوشی از «سنتوری 2» کنارکشید؟
من در ابتدا توضیحی را به شما بدهم و آن هم اینکه اسم این فیلم تغییر کرده و این فیلم عنوان اش «سنتوری، مرد پائیزی» است.
حضور «محسن چاوشی» در «سنتوری، مرد پائیزی» قطعا اتفاق نخواهد افتاد؟
بله ایشان دیگر قطعا جایی در این فیلم نخواهند داشت و من از دست ایشان به شدت رنجیده ام. ایشان بخاطر حضور در «سنتوری» موفق به اخذ مجوز شدند و فعالیتهای رسمی شان را در کشور آغاز کردند ولی برای پروژه «سنتوری، مرد پائیزی» رقمی که ایشان تقاضا کردند، رقمی بود که دو سه برابر رقم کارگردان فیلم بود و همین باعث شد من خیلی از دست ایشان رنجیده خاطر شوم. ایشان به جای اینکه یک تشکر خشک و خالی از ما بابت فعالیت های رسمی شان داشته باشند اینگونه جواب ما را داد.
گفته می شود که هیچ کدام از عوامل فیلم به صورت رسمی با ایشان در تماس نبوده و این خواننده هم به خاطر همین موضوع که کسی رسما با ایشان وارد مذاکره نشده، کمی دلخور است. این ماجرا صحت دارد؟آیا کسی از عوامل فیلم با ایشان رسما وارد مذاکره شده است؟
این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد. آقای «بهرام رادان» نماینده رسمی این فیلم بود که از طرف ما با ایشان رسما وارد مذاکره شده است و ظاهرا آقای چاوشی هم رقم عجیبی در حدود 500 میلیون تومان را به «بهرام رادان» گفته است که تنها با این میزان دستمزد حاضر به همکاری در این فیلم هستند.
این رقم را محسن چاوشی به بهرام رادان گفته است؟
بله آقای چاوشی خواستار این پول شدند که من هم به محض اینکه این موضوع را شنیدم بلافاصله خواستار کنار گذاشتن ایشان شدم.
خواننده ای مد نظر شماهست که به جای محسن چاوشی در فیلم جدیدتان بخواند؟
بله یک خواننده جدید و جوان را برای این فیلم در نظر گرفته ایم که هم از لحاظ صدا و خواندن و هم از لحاظ رفتارهای حرفه ای بهتر از خواننده قبلی هستند.
فعلا برنامه ای برای انتشار نام این خواننده جوان در رسانه ها ندارید؟

فعلا نه. بهتر است این موضوع هنوز عنوان نشود و به زودی این خواننده رسما به جامعه رسانه ای معرفی خواهد شد.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

اخ که چقدر ما بدبخت شدیم که محسن چاووشی میشه خواننده مون
از قدیم گفتن که وقتی آب سر بالا بره قورباغه ابو اعطا می خونه
اینها فکر کردن که عددی هستن در این دوران قهت الرجال

سعادت گفت...

سلام...
یه زمانی توی این مملکت کسانی که می خواستن خواننده بشن، باید از هفت خان رستم می گذشتندو هر شعر و ترانه ای تصویب نمی شد چرا که شورای شعر و موسیقی وجود داشت...اما امروز چی؟ شعر ضعیف، ملودی های افتضاح، صداهای انکر الاصوات....موسیقی مارو تا چه اندازه تنزل داده!!!...این در حالی است که اگه به این آقایون بگی 2 بیت زنده اجرا کنن...ریپ !! می زنن...!!
آره... چرا امثال زویا زاکاریان، محمدعلی شیرازی و .... دیگه کار نمی کنند...به خاطر افرادی امثال این آقاس....ضمناً به شخصه فکر می کنم شان آقای مهرجویی خیلی بالاتر از این آقایون به اصلاح!!!! خواننده س.....