۱۳۹۳ دی ۲۸, یکشنبه

تجلیل از محمدعلی کشاورز پدرسالار سینمای ایران + عکس

آیین گرامیداشت شش دهه فعالیت محمدعلی کشاورز که از او به عنوان به عنوان پدرسالار سینمای ایران و خالق نقش های ماندگار یاد می شود با حضور پرشور چهره های برجسته سینما، تئاتر و تلویزیون برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در آیین پاسداشت 6 دهه فعالیت هنری محمدعلی کشاورز در فرهنگسرای ارسباران از تمبر اختصاصی این هنرمند نیز رونمایی شد.
در این مراسم هنرمندانی از جمله جمشید هاشم پور، ایرج راد، اکبر عالمی، اکبر زنجان پور، حسین محجوب، مسعود فروتن، سعید امیرسلیمانی، فریبا کوثری، فردوس کاویانی، سعید سلطانی، اسماعیل عفیفه، فریما فرجامی، داریوش اسدزاده، محمود پاک نیت و... حضور داشتند.
اجرای این مراسم را اصغر همت بازیگر تئاتر و تلویزیون برعهده داشت.
دکتر سعید آبادی دبیرکل ملی یونسکو در ایران، ایرج راد، اکبر عالمی، جمشید هاشم پور، اکبر زنجان پور، فریما فرجامی و خسرو خورشیدی از جمله هنرمندانی بودند که در آیین تجلیل از 6 دهه فعالیت هنری محمدعلی کشاورز سخنرانی کردند.
در پایان این مراسم ضمن تجلیل از محمدعلی کشاورز هدایایی از سوی مدیر فرهنگسرای ارسباران، ایرج راد، از طرف خانه تئاتر و سعید سلطانی هدایایی به محمدعلی کشاورز اهدا شد.


گرامیداشت محمدعلی کشاورز


گرامیداشت محمدعلی کشاورز


گرامیداشت محمدعلی کشاورز


گرامیداشت محمدعلی کشاورز


گرامیداشت محمدعلی کشاورز


گرامیداشت محمدعلی کشاورز

۱ نظر:

مجتبی - احمدپور گفت...

جای آن است که خون موج زند در دل لعل
زین تغابن که خَزَف می شکند بازارش .

چه خوب است حالا که استاد الحمدالله حالشان خوب شده ، راجع به چهل برداشتی که درمورد بهروز وثوقی ادعا کرده بودند توضیح بدهند .
جناب نظری عزیز شما واین نشریه از سال گذشته گفته اید که از ایشان می پرسید ،
لطفاً بپرسید . زمان می گذرد -
هرچه پاسخ دادند یا احتمالاً پاسخی ندادند را بنویسید.