۱۳۹۳ آذر ۲۳, یکشنبه

جلال مقامی از بیمارستان مرخص شد

جلال مقامی از گویندگان با سابقه و پیشکسوت تلویزیون که هفته گذشته به خاطر مشکل در تکلم راهی بیمارستان شده بود، اکنون در منزل در حال استراحت است و حالش خوب است.

به گزارش ایسنا، رضا حضرتی خواهرزاده جلال مقامی حال عمومی این دوبلور قدیمی را رضایت‌بخش توصیف کرد و گفت: پنجشنبه 20 آذر ماه آقای مقامی از بیمارستان به منزل منتقل شدند و در حال حاضر تحت نظر هستند و خدا را شکر حالش نسبت به هفته گذشته خیلی بهتر است. در حال حاضر ایشان مشکل خاصی ندارند و فقط به دلیل مشکلاتی که در تکلم و گویش وی ایجاد شده بود، فعلا نمی‌توانند راحت صحبت کنند اما خدا را شکر به دلیل اینکه به موقع به بیمارستان منتقل شدند اکنون وضعیت خوبی دارند و پزشک معالجش اعلام کرده است که طی دو الی سه هفته آینده تکلم ایشان هم به طور کامل به حالت طبیعی برمی‌گردد.
وی همچنین اظهار کرد: از سوی پزشک معالج آقای مقامی یکسری رژیم غذایی در نظر گرفته شده است و تأکید شده که حتما از فشار کاری و استرس دور باشند تا حالش کامل خوب شود.
به گفته رضا حضرتی، جلال مقامی مجری برنامه قدیمی «دیدنی‌ها» و دوبلور مطرح کشورمان شنبه هفته گذشته (15 آذرماه) قبل از اینکه در رادیو البرز سرکارش حاضر شود، کمی از لحاظ تکلم دچار مشکل شده است و نمی توانست به راحتی صحبت کند که سریعا توسط راننده آژانس به بیمارستان قائم کرج منتقل می‌شود.

۱ نظر:

بهروز (همراه همیشگی‌) گفت...

استاد جلال مقامی،
صدای شما، پاک‌ترین صدا در دوبلاژ ایران بود.
هر چه که خوب و زیبا باشد، همیشه در یادها باقی‌ خواهد ماند.
سلامت باشید استاد.