۱۳۹۳ فروردین ۲۶, سه‌شنبه

«نقش نگار» با بازی ناصر ملک مطیعی، بدون ممیزی اکران می شود

علی عطشانی از اکران فیلم سینمایی «نقش نگار» بدون هیچ گونه ممیزی خبر داد.

علی عطشانی کارگردان این فیلم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که «نقش نگار» به زودی در سینماهای کشور اکران خواهد شد به خبرنگار مهر گفت: پروانه نمایش این فیلم سینمایی قبل از عید صادر شد و ما پخش فیلم را به داریوش بابائیان واگذار کردیم زیرا بابائیان جزو پخش کننده هایی است که به خوبی می داند در چه زمانی یک فیلم سینمایی را اکران کند.
وی با تاکید بر این که این فیلم که به برخی دلایل امکان حضور در جشنواره فیلم فجر را نداشت بدون هیچگونه ممیزی اکران می شود، توضیح داد: با توجه به اینکه «نقش نگار» نسبت به فیلم های دیگر شرایط خاصی دارد و بی شک مردم از این فیلم استقبال خواهند کرد، به همین دلیل باید زمان مناسبی برای اکران این فیلم سینمایی فراهم شود.
کارگردان فیلم سینمایی «دموکراسی تو روز روشن» ادامه داد: هرچند نمایش این فیلم سینمایی در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر امکان پذیر نشد، اما حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و محمد احسانی معاون آثار سینمایی و سمعی و بصری پیگیری بسیاری برای اکران این فیلم سینمایی کردند که من همین جا از این دو به عنوان متولیان سینمای ایران تشکر می کنم.
عطشانی در پایان تاکید کرد: متاسفانه این روزها بسیاری از رسانه ها اخباری را به نقل از من منتشر می کنند، این درحالی است که مدتها است کمتر با رسانه ها مصاحبه می کنم و هیچ کدام از اخبار منتشر شده از سوی من نبوده است.
ناصر ملک مطیعی و بهرام رادان، آتیلا پسیانی و گوهر خیراندیش از جمله بازیگران این فیلم به کارگردانی علی عطشانی سینمایی هستند.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

لطفا زمان اکران را اطلاع دهید متشکرم