۱۳۹۲ مرداد ۱۳, یکشنبه

عباس کیارستمی با حضور در سینما متروپل لاله زار تولد مسعود کیمیایی را تبریک گفت

عباس کیارستمی کارگردان مطرح سینمای ایران با حضور در لوکیشن فیلمبرداری جدیدترین فیلم مسعود کیمیایی واقع در سینما متروپل تهران در خیابان لاله زار سالروز تولد این کارگردان صاحب نام سینمای ایران را تبریک گفت.

به گزارش سینمای ما، کیارستمی در فیلم های قیصر، رضا موتوری و سربازهای جمعه با کیمیایی همکاری داشته است. کیارستمی با حضور در صحنه فیلم برداری آخرین ساخته کیمیایی علاوه بر تجدید خاطرات قدیمی با علیرضا زرین دست و مسعود کیمیایی در روند تولید آخرین ساخته همکار و دوست قدیمی خود قرار گرفت. عوامل این پروژه به مناسبت شب تولد کارگردان فیلم متروپل مراسمی در محل لوکیشن در نظر گرفته بودند که با حضور عباس کیارستمی رنگ و بوی دیگری به خود گرفت.
فیلمبرداری بیست و نهمین فیلم مسعود کیمیایی با نام موقت «متروپل» شامگاه 29 تیر ماه در تهران آغار شد. این کارگردان در افتتاحیه این فیلم اعلام کرد شخصیت اصلی فیلمش یک زن است چرا که دیگر مردهای فیلم های او پیر شده اند و در همان سینمای تخریب شده متروپل مانده اند. او درباره دلیل انتخاب سینما متروپل به عنوان لوکیشن اصلی فیلمش نیز گفت: این سینما تاثیر بسیاری بر روحیه من گذاشت و آرام آرام به سمت سینمای از دست رفته،  خیابان از دست رفته و محله از دست رفته، رفتیم و این کمک زیادی به من کرد.

مهناز افشار، محمدرضا فروتن، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، شقایق فراهانی و سحر دولت شاهی از بازیگران اصلی فیلم هستند و تقریبا 10 نفر از بازیگران هم از مدرسه آزاد بازیگری هستند که بخشی از اینها، افراد پشت  دوربین را تشکیل می دهند.

هیچ نظری موجود نیست: