۱۳۹۵ آذر ۱, دوشنبه

گزارش تصویری از اجرای برنامه شهناز تهرانی، لیلای صمد آقا در آلمان

قدیمی ها - رابعه نظار: تور برنامه های اجرایی شهناز تهرانی یا همان لیلای صمد در اروپا همچنان پیشروی میکند، او روزگاری  از سن 13 سالگی در کنار بزرگانی همچون ناصر ملک مطیعی، فردین، پرویز صیاد، جمشید مهرداد، منوچهر وثوق... بازی میکرد و اینک در صحنه تئاتر و خوانندگی یکه تاز میدان در غربت است.
شهناز تهرانی که از هنرمندان قدیمی سینماست این روزها با خوانندگی خود که چندین سال است پیش گرفته طرفداران خود را مجذوب اجرای خود می کند و یاد دیگر هنرمندان و دوستان هم دوره خود را همچون زنده یادان هایده، سوسن، آغاسی و... زنده می کند.
شب فراموش نشدنی شهناز تهرانی در روز 12 نوامبر در شهر هامبورگ در رستوران  feuer fest به مدیریت ایرج عزیز و با همکاری نوازندگانی به نام فریاد و موری به خوبی اجرا شد.
شهناز تهرانی در ابتدای اجرای خود با گرامیداشت یاد زنده یاد هایده قطعه ماندگار «مستی» را از ایشان اجرا کرد و سپس با آهنگهای شاد قدیمی همه را به رقص و پایکوبی وا داشت و در انتهای برنامه با احساسات و عشقی که به ایران داشت پرچم ایران را در آغوش گرفت و با سرود «ای ایران» برنامه را به پایان رساند.
در ضمن در این برنامه علی موج بافان از هنرمندان بازیگر سینما و تئاتر نیز بعد از سال ها با شهناز تهرانی دیداری تازه کرد.
ایشان در گفته هایی که به من اظهار داشت، فرمود «دوست دارم آخرین نفس های عمرم را در وطن استشمام کنم».
شب بسیار خوبی برایم رقم خورد از اینکه هنوز این هنرمند با قدرت در غربت فعالیت هنری دارد و تنها آرزویم این بود با شخصیت اخلاقی والا این هنرمند از نزدیک آشنا بشویم و از برلین برای دیدارش به هامبورگ آمدم.
گروه مجله اینترنتی قدیمی ها برای این هنرمند عالیقدر هنر ایران زمین آرزوی سلامتی و شادکامی دارد.

هیچ نظری موجود نیست: