۱۳۹۴ اسفند ۲۰, پنجشنبه

«قاتل اهلی» کیمیایی فروردین کلید می‌خورد

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی گفت این اثر سینمایی اواخر فروردین‌ماه جلوی دوربین می‌رود.
به گزارش هنرآنلاین، منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده سینما با اشاره به آخرین تغییرات پروژه جدید سینمایی مسعود کیمیایی با نام «قاتل اهلی» گفت: با توجه به اینکه «قاتل اهلی» یک داستان سیاسی و متفاوت نسبت به دیگر آثار مسعود کیمیایی دارد، این کارگردان بعد از پایان انتخابات و مشخص شدن نتیجه، تصمیم گرفت تا در بخش‌های سیاسی فیلم تغییرات جدیدتری ایجاد کند و فیلمنامه را به روز کند.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم با تغییراتی که روی فیلمنامه در حال انجام است، یکی از متفاوت‌ترین و جذاب‌ترین فیلم‌های این کارگردان را شاهد خواهیم بود.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «قاتل اهلی» بیان کرد: هرچند قرار بود این فیلم هفته اول فروردین ماه جلوی دوربین برود، اما با تغییراتی که در فیلمنامه ایجاد شده است فکر می‌کنم فیلمبرداری این اثر سینمایی اواخر فروردین آغاز شود.
لشکری قوچانی در پایان گفت: هنوز حضور هیچ‌کدام از عوامل اصلی این اثر سینمایی قطعی نشده است و با هیچ بازیگری قرارداد نبسته‌ایم. «قاتل اهلی» قصه جوانی است که تمام راه‌های پولدار شدن را می‌رود اما در آخر می‌فهمد که برای پولدار شدن نبوغی بیش از انیشتین باید داشته باشد.

هیچ نظری موجود نیست: