۱۳۹۴ آذر ۱۴, شنبه

اسدالله یکتا: پول می‌دهند و نقش اول می‌خرند

همزمان با پنجمین اجرای نمایش «جوجه تیغی»، به پاس نیم قرن سابقه بازیگری از اسدالله یکتا تجلیل شد.
به گزارش ایسنا، اسدالله یکتا بعد از تماشای نمایش «جوجه تیغی» گفت: نمایش بسیار جالبی است و مرا تحت تاثیر قرار داد، در گذشته به این صورت نبود که کارگردان روی صحنه برود و دیالوگ‌هایی نقل کند بلکه بازیگران بر روی صحنه بودند و کمتر کارگردان بازیگر وجود داشت.
او ادامه داد: زمانی که نمایش را مشاهده کردم ،دگرگون شدم و بی‌اختیار اشک بر چشم‌هایم لبریز شد، امیدوارم این گروه نمایشی همیشه موفق باشند.
یکتا یادآور شد: متاسفانه هنر ما الان بیشتر شبیه حق حساب دادن است تا خود ماهیت هنر،در حال حاضر پول می‌دهند و نقش اول می‌خرند.
منوچهر هادی کارگردان سینما که این تقدیر را انجام می‌داد بعد از سخنان یکتا گفت:نمایش با خلاقیت و طراحی خاصی روی صحنه رفته است و تمام ماهیت یک اثر نمایشی را رعایت کرده است.
او ادامه داد: امیدوارم گروه‌های جوان همانند این، همیشه پایدار باشند و سینمای ایران را با این خلاقیت پویا کنند.
در این اثر مهران احمدی، امیر جعفری، پیام دهکردی، علی سرابی، هوتن شکیبا، جواد عزتی، باران کوثری، نوید محمد زاده به صورت وئدیو کلیپ در کنار بهرام افشاری به نقش آفرینی می‌پردازند.
همچنین علی سخنگو دستیار کارگردان برنامه‌ریز و مدیر تولید ،کوروش نریمانی مشاور کارگردان ،پانیذ حمیدیان فر منشی صحنه ،فتاح مینو بخش ساخت کلیپ و تیزر،ایلیا شمس تبلیغات مجازی، آرمان کوچکی طراح پوستر و بروشور و پیمان یاحقی مشاور رسانه‌ای این اثر نمایشی هستند که بهرام افشاری را همراهی می‌کنند.
نمایش «جوجه تیغی» تجربه‌ای از بهرام افشاری است که این روزها ساعت 17 در مجموعه تئاتر باران روی صحنه است.

اسدالله یکتا

هیچ نظری موجود نیست: