۱۳۹۴ اردیبهشت ۱۵, سه‌شنبه

ژاله علو: حالم خوب است

ژاله علو می گوید، مدتی است که به خودش استراحت داده و کار نمی کند. او تاکید دارد که این روزها حالش خوب است.

این گوینده رادیو، دوبلور و بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که مدتی است کمتر به گفتگو تمایل نشان می دهد، در گفتگویی کوتاه با ایسنا حال این روزهایش را خوب توصیف می کند و می گوید: خدا را شکر هیچ کسالتی ندارم. فقط مدتی است که خودم به خودم استراحت داده ام و ترجیح دادم فعلا کار نکنم. اکنون فقط در منزلم استراحت می کنم.


ژاله علو

وی درباره ادامه فعالیتش در رادیو و بازگشت به این رسانه اظهار کرد: مدتی بود که در رادیو کار خاصی نبود، بنابراین ترجیح دادم استراحت کنم. الان یک سال است که برای رادیو کار نمی کنم اما اگر زمانش فرا برسد و کاری باشد که دوست داشته باشم حتما به رادیو برمی گردم چراکه من رادیو را خیلی دوست دارم.
علو همچنین درباره حضورش در تلویزیون و اینکه آیا پیشنهادی برای بازیگری در تلویزیون داشته است؟ گفت: آخرین کار تلویزیونی ام سریال «مختارنامه» بود. از آن به بعد مدت هاست که در تلویزیون کار نکردم و فعلا هم قصد ندارم کار کنم.
ژاله علو متولد 1306 تهران است. این هنرمند پیشکسوت از برگزیدگان هشتمین همایش چهره های ماندگار در سال 1389 معرفی شد.
از نخستین فعالیت های هنری او گویندگی زنده در رادیو است. از کارهای تلویزیونی ژاله علو می توان به سریال هایی چون «تفنگ سرپُر»، «شیخ بهایی»، «روزی روزگاری»، «امیرکبیر»، «مختارنامه»، «مشق عشق»، «روزهای زندگی» و... اشاره کرد.

هیچ نظری موجود نیست: