۱۳۹۴ مهر ۱۲, یکشنبه

ناصر چشم آذر: 22 سال است که «باران عشق» در قلب مردم جاریست

ناصر چشم آذر آهنگساز و نوازنده پیشکسوت موسیقی پاپ ایران قرار است نوزدهم مهرماه، بعد از ۳۵ سال در تالار وحدت تهران کنسرتی با عنوان «شب باران» برگزار و قطعات خاطره انگیز خود را اجرا کند.
به گزارش «موسیقی ما»، این کنسرت ترکیبی از موسیقی های خاطره انگیز و بی کلام استاد چشم آذر است و در آن قطعاتی از آلبوم های «باران عشق» و همچنین موسیقی فیلم هایی چون «خواهران غریب»، «قصه های مجید» و... همراه با یک ارکستر بزرگ اجرا خواهد شد.
اجرای تعدادی از موسیقی های خاطره انگیز قدیمی چشم آذر همچون «هجرت»، «یه تنهایی یه خلوت»، «خدای آسمون ها» و... به همراه قطعه باکلام «مولا علی» (با ترانه روزبه بمانی، ملودی ناصر چشم آذر، تنظیم علیرضا افکاری و صدای حمیدرضا گلشن) از دیگر بخش های این کنسرت به حساب می آیند.
ناصر چشم آذر موسیقی دان، آهنگ ساز و تنظیم کننده موسیقی ایران است که از ۱۲ سالگی به همراه پدرش وارد ارکس تر آذربایجانی رادیو ایران شد و یک سال بعد از آن، جایزه ویژه موسیقی را در مقطع دبیرستان به خاطر نوازندگی آکاردئون دریافت کرد. او را می توان از پیشگامان نوازندگی و تنظیم ارکس تر برای سازهای الکترونیک در موسیقی پاپ ایران دانست و «باران عشق» از ساخته های او پس از ۲۲ سال همچنان به عنوان یکی از پرمخاطب ترین آلبوم های بی کلام بعد از چندین دهه شناخته می شود.

هیچ نظری موجود نیست: