۱۳۹۴ شهریور ۹, دوشنبه

برگزاری کنسرت مشترک استاد ایرج و احسان خواجه امیری در آمریکا

خواننده آلبوم «پائیز، تنهایی» پس از مدت ها سرانجام سکوتش را شکست و درباره فعالیت های جدید، برنامه های آینده و کنسرت تهران اش سخن گفت.
احسان خواجه امیری در گفتگو با موسیقی ما، درباره فعالیت های جدیدش توضیح داد: کنسرت تهران طی چهار شب و در تاریخ 7 تا 10 مهر ماه در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد و در تلاشیم که برنامه ای مفصل و ویژه را برای دوستداران و علاقمندان حاضر در سالن تدارک ببینیم و در حال برنامه ریزی هستیم که بهترین اجرای ممکن را از همه لحاظ داشته باشیم.

استاد ایرج و احسان خواجه امیری 

او درباره سکوت این روزها و عدم حضورش در فضای رسانه ای کشور نیز گفت: این روزها بیشتر در حال فکر کردن و برنامه ریزی برای آینده هستم. خیلی دوست دارم کمی از فضای مجازی و رسانه ای دور باشم و با فکری باز درباره آینده کاری ام فکر کنم و جدی تر تصمیم بگیرم. شاید دلیل این دوری من چنین طرز فکری باشد که سراغم آمده. دوست دارم بیشتر فکر کنم و به دور از هیاهوی اینترنت و رسانه ها، نسبت به آینده بیشتر دقیق شوم تا بتوانم بهترین انتخاب های ممکن را داشته باشم.
این خواننده که کنسرت تهرانش تحت امتیاز موسسه صوت «آوای هنر» برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن نیز از طریق سامانه 84200 آغاز شده است، در ادامه گفت: شاید این آخرین کنسرت تهران من در سال 94 باشد. بعد از این کنسرت برنامه ریزی هایم برای روند کاری آینده ام کمی متفاوت تر خواهد شد و می خواهم بیشتر درباره این روند فکر کنم و تصمیم درستی بگیرم.
احسان خواجه امیری درباره انتشار تک قطعه جدیدش پیش از کنسرت تهران نیز گفت: قطعا قبل از کنسرت تهران تک قطعه ای را در فضای مجازی منتشر خواهم کرد و آن قطعه را در برنامه پیش رو به صورت زنده اجرا خواهم کرد. هنوز در مراحل تولیدی آن هستیم و اسمش مشخص نشده و ضبط نهایی صدا هم انجام نشده است. قطعا همه سعی و تلاش من بر این اساس است که این اثر در بهترین کیفیت ممکن منتشر شود.
خواننده آلبوم تحسین شده «عاشقانه ها» در انتهای صحبت هایش نیز در پاسخ به سوالی مبنی بر صحت خبر برگزاری کنسرت مشترک با پدرش استاد ایرج نیز توضیح داد: صحبت هایی انجام شده و اگر شرایط مهیا شود، قطعا این کنسرت ویژه در شش ماهه دوم امسال در لس آنجلس برگزار خواهد شد. برنامه ریزی ها در حال انجام است و اگر همه چیز درست انجام شود و اتفاقی نیفتد، این کنسرت فقط یک اجرا در یکی از بهترین سالن های لس آنجلس برگزار خواهد شد.
احسان خواجه امیری آخرین آلبوم خود را تحت عنوان «پائیز، تنهایی» در اواخر سال گذشته در بازار موسیقی کشور منتشر کرد و سپس تور کنسرت های خود را در اروپا و آمریکا روی صحنه برد و با استقبال ایرانی های خارج از کشور رو به رو شد.
این خواننده تاکنون آلبوم هایی چون من و بابا، برای اولین بار، سلام آخر، فصل تازه، یه خاطره از فردا، عاشقانه ها و پائیز، تنهایی را منتشر کرده است که آلبوم «عاشقانه ها» با صدای این خواننده در «نخستین جشن سالانه موسیقی ما» در بخش کارشناسی بهترین آلبوم پاپ، تندیس طلایی این جشن را از آن خود کرد.

هیچ نظری موجود نیست: