۱۳۹۴ فروردین ۳۰, یکشنبه

داریوش مهرجویی در تدارک اجرای یک تئاتر

داریوش مهرجویی در آینده ای نزدیک یک تئاتر در کرج اجرا می کند.

این کارگردان سینما که پیش از این در اولین تجربه تئاتری اش نمایش «درس» را برای مدتی به صحنه برد به ایسنا گفت: تاکنون چند نمایشنامه را ترجمه کرده ام و به دنبال فراهم شدن شرایطی بودم تا بتوانم یکی از آن ها را اجرا کنم که این فرصت پیش آمده و قصد دارم هرچه زودتر نمایشی با عنوان «غرب واقعی» نوشته «سم شپرد» را روی صحنه ببرم.
مهرجویی که این در سال های اخیر به دلیل آلودگی هوا در کرج زندگی می کند، ادامه داد: با توجه به امکانات خوبی که برای اجرا در کرج وجود دارد و استقبالی که برخی مسئولان این شهر نشان دادند، احتمالا از عید فطر «غرب واقعی» را اجرا کنم. البته سپس این نمایش را در تهران و چند شهر بزرگ دیگر هم اجرا خواهیم کرد.
وی افزود: از «سم شپرد» دو نمایشنامه «کودک مدفون» و «غرب واقعی» را ترجمه کرده ام که «غرب واقعی» داستان دو برادر و تضادهای زندگی و رفتاری آن ها را روایت می کند.
داریوش مهرجویی همچنین یادآور شد که در حال حاضر منتظر صدور مجوز برای ساخت فیلم سینمایی «سنتوری 2» است و در این مدت ترجیح داده که در تئاتر دومین کار خود را به صحنه ببرد.
هادی خوانساری مدیر تولید و روابط عمومی تئاتر داریوش مهرجویی نیز «غرب واقعی» را اثری رئال می داند که کاراکترها و فضاهای پارادوکسیکال و فانتزی دارد.
او همچنین خبر داد که تقریبا اکثر عوامل و بازیگران «غرب واقعی» انتخاب شده، اما هنوز قطعی نشده اند و پس از انتخاب قطعی آن ها از رسانه ها به شکل رسمی معرفی خواهند شد.

هیچ نظری موجود نیست: