۱۳۹۳ فروردین ۲۰, چهارشنبه

جمشید مشایخی: آدم های بزرگ از تلویزیون کنار رفته اند

جمشید مشایخی اظهار امیدواری کرد: سال 93 شاهد آثار با کیفیت تری در سینما و تلویزیون باشیم.

این بازیگر پیشکسوت در گفت و گو با ایسنا، درباره فعالیت این روزهایش گفت: در روزهای پایانی سال مشغول بازی در سریالی بودم که به پایان رسید و در حال حاضر مشغول به کار خاصی نیستم؛ البته از سوی آقای ورزی پیشنهاد دارم که هنوز جواب نداده ام.
وی ادامه داد: ضمن اینکه این روزها چشمانم با مشکلاتی روبرو شده که امیدوارم بهتر شود.
مشایخی با اشاره به گسترده شدن سریال های ترکیه ای که از شبکه های ماهواره ای پخش می شود و بالا رفتن مخاطبان آنها در کشورمان اظهار کرد: با پخش این سریال ها دیگر کسی تلویزیون خودمان را نگاه نمی کند. متاسفانه تلویزیون ما با بحران مالی رو به روست و نویسندگان و کارگردان های بزرگ کنار رفته اند و سطح سریال ها پایین آمده است.
وی ادامه داد: باید کارهایمان آنقدر جذاب و قوی باشد که کسی به دنبال آن سریال ها نرود. دلم می خواهد در سال جاری کارهای زیبایی ساخته شود تا مخاطبان تلویزیون افزایش پیدا کنند.
مشایخی که سال گذشته انتقاداتی را به صحبت های رضا عطاران در جشنواره فیلم فجر داشت، با اشاره به صحبت های او در ویژه برنامه تحویل سال که انعکاس ناقص آن را باعث به وجود آمدن این سوء تفاهم عنوان کرده بود، گفت: من با کسی اختلاف ندارم و بحث ما چیز دیگری بود و باید دقت کنیم حرفی که می زنیم به گونه ای دیگر برداشت نشود.
این بازیگر درباره ی دیدارش با لئونل مسی که سال گذشته مطرح شده بود، گفت: خبر جدیدی ندارم و ظاهرا مطرح شدن آن خبر تنها جنبه تبلیغاتی داشته است.

هیچ نظری موجود نیست: