۱۳۹۳ فروردین ۳۰, شنبه

حبیب با «مرد تنهای شب» به نمایشگاه کتاب تهران می آید

مجوز انتشار مجموعه ترانه های «حبیب محبیان» با اخذ همه مجوز های انتشار در داخل کشور، در ایران صادر شد و در نمایشگاه کتاب امسال ارائه خواهد شد.

به گزارش موسیقی ما، این کتاب که برگزیده ای از آثار و ترانه های حبیب در همه سال های فعالیت اش را تشکیل داده است، با عنوان «مرد تنهای شب» همه مجوزهای لازم برای انتشار را اخذ کرده و از سوی انتشارات «نصیرا» اردیبهشت ماه امسال در نمایشگاه کتاب امسال ارائه و توزیع خواهد شد.
بابک اباذری مدیر عامل انتشارات نصیرا درباره این کتاب گفت: این کتاب مجموع ترانه های آقای حبیب است. ترانه هایی که طبق قواعد و قوانین جمهوری اسلامی تهیه و تولید شده است. ایشان در حال حاضر در ایران به سر می برند و حق دارند از فضای فرهنگی کشور استفاده نمایند. آثار ایشان هم در اداره ارشاد بررسی شده و مجوزهای لازم را اخذ کرده است. ترانه هایی مثل «مادر» و... که دارای فضایی خانوادگی هستند در این کتاب گنجانده شده اند.


حبیب 

وی همچنین درباره مطلع بودن این خواننده درباره انتشار مجموعه ترانه هایش در ایران نیز گفت: من با خود آقای حبیب و همسر ایشان در ارتباط هستم. ایشان امتیاز این ترانه ها را به فردی واگذار کرده بود و ما هم از طریق ایشان توانستیم مجوزهای این اثر را بگیریم و اثر این هفته به چاپ خواهد رسید و امسال قطعا در نمایشگاه کتاب ارائه خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست: